V Poprade sa zrodila bezgólová remíza

FK Železiarne Podbrezová – 1. FC Tatran Prešov 0:0 (0:0)

Dnes poobede sme odohrali s Prešovom posledný zápas v rámci letnej prípravy, na trávniku NTC v Poprade. Počas generálky na ligu neskóroval ani jeden z tímov napriek tomu, že šance boli na oboch stranách. Už v tretej minúte vysoký center Galčíka vyboxoval prešovský brankár Kučinský. V 14. minúte Prešov inkasoval gól od Kuzmu, ale pre ofsajdové postavenie neplatil. V 66. minúte Špyrka krásne našiel na zadnej žrdi čakajúceho Bakaľu, jeho hlavička smerovala do reklamného banneru za bránou. V 70. minúte opäť Kuzma, ale strela presvišťala ponad brvno. Veľmi dobre dnes tím podržal aj Rišo Ludha, ktorý vychytal niekoľko šancí Prešova a tým nám dopomohol k remíze.

Už budúci týždeň v piatok odohráme vôbec prvý zápas sezóny. Derby proti Banskej Bystrici odohráme na trávniku súpera večer o 20:30. Týmto Vás všetkých pozývame podporiť našich chlapcov na Štadión SNP do Banskej Bystrice. Veríme, že spolu poženieme našich chlapcov dopredu a prinesieme domov prvé tri body v sezóne. Železiar !!!