Petruška jediným úspešným strelcom reprezentačnej 18-ky, 19-ku dnes čaká odveta

Vo včerajšom zápase na medzinárodnom turnaji v Portugalsku sa naším reprezentantom do 18-rokov nepodarilo potešiť z prvého víťazstva. Tím vedený kapitánom Šimonom Faškom podľahol českým rovesníkom 1:3. Teší nás však, že jediný úspešný zásah zaznamenal Róbert Petruška, ktorý na jar pôsobil v partnerskom klube FK Pohronie. Okrem Faška odohral plných 90 minút aj Pavol Kuťka. Petruška naskočil do druhého polčasu z pozície náhradníka a svojím gólom v 87. minúte už len kozmeticky prikrášlil nepriaznivý výsledok.

Dnes o 19:00 čaká odvetný zápas v Severnom Írsku našich reprezentantov do 19. rokov. V prvom vzájomnom dueli sa zrodila remíza 2:2, o ktorú sa postaral vyrovnávajúcim gólom Andy Masaryk. Veríme, že dnes sa už Sokolíkom podarí bodovať naplno.